Serwis

Serwis maszyn komunalnych

Dysponujemy nowoczesnym warsztatem, w którym realizujemy wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane naprawy. Nasz serwis maszyn komunalnych jest prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie i chętnie podejmują się różnorodnych prac. Naprawimy usterki związane z układem wodnym, mechanicznym, hydraulicznym czy elektrycznym. Dużym atutem naszej działalności jest, to że wiele z części posiadamy na miejscu, od ręki, a więc jesteśmy w stanie zrealizować naprawdę w bardzo krótkim czasie. Pracujemy z wykorzystaniem części od najlepszych producentów, takich jak Faun, Ros Roca, Haller, Ntm, Farid, Gessink, Mut, Terberg czy Norba.

Stała usługa serwisowa

Intensywnie i regularnie użytkowane maszyny komunalne muszą być poddawane cyklicznym przeglądom, aby zachować ich pełnię sprawności. W naszej ofercie znajduje się tzw. stała usługa serwisowa. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla firm, które posiadają flotę pojazdów, wymagających stałej kontroli. Na bieżąco wykonujemy wszystkie usterki, a nawet zajmujemy się kapitalnymi remontami. A to wszystko w bardzo konkurencyjnej cenie, a więc zachęcamy osoby zainteresowane do kontaktu telefonicznego albo mailowego w celu ustalenia szczegółów współpracy.

 

OFERTA SPECJALNA
STAŁEJ USŁUGI SERWISOWEJ (SUS)

 

Chcielibyśmy przedstawić Państwu propozycję dotyczące współpracy w ramach  Stałej Umowy Serwisowej
 Realizując nasze założenie stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość świadczonych usług, wykwalifikowaną i miłą obsługę oraz konkurencyjne ceny.
Gwarantujemy do 90% sprawności pojazdów i ich zdolność do wykonania zadania planowanego.

I  Usługi serwisowe
W ramach usług serwisowych realizujemy usługi dotyczące napraw bieżących i remontów kapitalnych zabudów.

Czynności gwarantowane w cenie
Przeglądy terminowe zabudowy co 6 miesięcy z materiałami i dojazdem.
Naprawy bieżące / awarie nieplanowane max dojazd serwisu do 24h (bez części zamiennych).
Dojazd do klienta.

II Samochód zastępczy
W przypadku awarii nieplanowanej lub kolizji samochodu i jego unieruchomienia gwarantujemy odpłatnie samochód zastępczy na czas trwania naprawy.

III Zakup nowego lub używanego pojazdu
Nasza firma gwarantuje konkurencyjne ceny na zakup samochodu nowego lub używanego  oraz ich wysoką jakość. W przypadku nowego pojazdu typ i rodzaj podwozia (bez zabudowy) może być wybrane i zakupione przez firmę komunalną, dla której jest świadczona usługa SUS.

ZALETY STAŁEJ UMOWY SERWISOWEJ

 1. Stały dostęp do autoryzowanego  serwisu zabudów komunalnych.
 2. Brak potrzeby utrzymania dużej ilości mechaników o wysokich kwalifikacjach.
 3. Poprzez stały nadzór firmy zewnętrznej i gwarancje mobilności pojazdów, nie ma potrzeby posiadania samochodów ponad stan tzw rezerwowych.
 4. Bieżąca ocena stanu technicznego pojazdu ma na celu wyeliminowanie nieplanowanych postojów samochodów.
 5. Wzrost ceny samochodu na rynku wtórnym.
 6. Wieloletnie doświadczenie firmy Komunal Partner w zakresie sprzedaży i napraw śmieciarek, pomoże Państwu doradzić w zakupie pojazdu odpowiedniego do potrzeb.
 7. Nasi serwisanci wraz z własnym biurem konstrukcyjnym pomogą zmodyfikować, doposażyć i zbudować nowy wg potrzeb pojazd.
 8. Nasze wieloletnie doświadczenie i posiadane certyfikaty ukończonych kursów specjalistycznych w naprawach różnych marek sprzętu komunalnego, pozwoli Państwu zlecić nam najtrudniejsze zadania z zakresu napraw usterek hydraulicznych i elektronicznych.
 9. Serwisowane samochody będące pod stałą kontrolą SUS i w każdym dniu pracy ich stan techniczny będzie zgodny z normami bezpieczeństwa PN EN 1501-1
 10. Inne usługi związane z UDT.
 11. Stała Umowa Serwisowa to stały koszt finansowy i gwarancja sprawności śmieciarki.

        PRZYKŁAD    KOSZTÓW  SUS  wg  I I I  WARJANTÓW

 WARIANT IWARIANT IIWARIANT III
MAKSYMALNY CZAS DOJAZDU DO AWARII24h12h8h
BEZPŁATNY PRZEGLĄD BEZ WYMIANY OLEJURAZ W ROKUDWA W ROKU
BEZPŁATNY PRZEGLĄD Z WYMIANĄ OLEJURAZ W ROKU RAZ W ROKURAZ W ROKU
ILOŚĆ WIZYT U KLIENTA POZA PRZEGLĄDAMI2x W ROKU4x W ROKU6x W ROKU
WYNAJEM POJAZDU ZASTĘPCZEGO za 1 dzień1 000 zł500 zł200 zł
RABAT W CENIE USŁUGI REMONTOWEJ10%15%20%
RABAT W ZAKUPIE CZĘŚCI ZAMIENNYCH0%3%5%
Z WYŁĄCZENIEM ZABUDÓW Z OCENĄ Techniczną. Od 1 do 4Od 1 do 2 NIE DOTYCZY
KONTROLA ROCZNA Z POŚWIADCZENIEM NORMY BEZPIECZEŃSTWA EN PN 1501-1100200300
SKŁADKA DZIENNA20 zł35 zł50 zł
OPŁATA MIESIĘCZNA za 1 pojazd400 zł800 zł1 100 zł

 

 W przypadku zainteresowania SUS dokonujemy przeglądy pojazdów objętych  umową wg listy kontrolnej opracowanej przez KP.  Po dokonaniu przeglądu wystawiamy ocenę sprawności technicznej i na tej podstawie  kwalifikujemy poziom gwarancyjny mobilności min 50 max 90%. Samochody w stanie technicznym poniżej poziomu 50% gwarantowanej mobilności – wyceniamy ich naprawę w celu polepszenia stanu technicznego i pozostawiamy do decyzji użytkownika.

Umowa oraz szersze wyjaśnienia są uzgadniane indywidualnie w zależności od ilości pojazdów biorących udział w akcji SUS